Szkolenia otwarte

Zespół GBI Partners opracowuje we współpracy z ekspertami ze świata nauki i biznesu autorskie programy szkoleń, dzięki którym umożliwiamy Państwu pogłębianie wiedzy w różnych obszarach. Szkolenia otwarte mają formę aktywnych zajęæ, w trakcie których poznajecie Państwo bardzo szczegółowo zagadnienia dotyczące istotnych dla Państwa tematów.

Szkolenia wewnętrzne

GBI Partners stale współpracuje z grupą profesjonalnych trenerów z Polski i zagranicy. Są to najlepsi na rynku specjaliści z różnych obszarów biznesu. Z ogromną przyjemnością przygotujemy dla Państwa szkolenie wewnętrzne, którego program będzie dopasowany do potrzeb Państwa organizacji. W celu identyfikacji potrzeb uczestników szkolenia przeprowadzamy szczegółowe badanie oczekiwań, co w efekcie pozwala nam zaproponowaæ Państwu szkolenie / warsztat w pełni dopasowany do Państwa potrzeb. Szkolenia wewnętrzne, które realizujemy dla naszych klientów są zawsze bardzo wysoko ocenione, także dołożymy starań, abyście Państwo również osiągnęli wiele korzyści biznesowych ze współpracy z nami. Firmy zainteresowane organizacją szkolenia wewnętrznego dla swoich pracowników prosimy o przesłanie zapytania na adres: info@gbip.com.pl

Z nami mogą Państwo czuć się bezpiecznie – inwestycja w nasze szkolenia to pewny zwrot

Przygotowujemy szkolenia od blisko 20 lat i przez ten czas przyczyniliśmy się do rozwoju tysięcy zadowolonych Klientów.

Każde szkolenie przygotowujemy tak, abyśmy sami chcieli w nim uczestniczyć:

  • Wsłuchujemy się w Państwa potrzeby i oczekiwania
  • Docieramy do źródła problemu i szukamy najlepszego rozwiązania
  • Stawiamy na praktyczne umiejętności i wiedzę przynoszącą efekty

W procesie tworzenia szkoleń bierzemy pod uwagę dwie perspektywy:
Uczestnika i biznesu

Chcemy by nasze szkolenia w przyjazny i bezpieczny sposób inspirowały, wydobywały i rozwijały talenty każdego Uczestnika, dostarczały technik i narzędzi do rozwoju i podnosiły Państwa kwalifikacje. Jednocześnie dokładamy starań, by każde nasze szkolenie przyczyniało się do podnoszenia efektywności całej organizacji i w konsekwencji zwiększało generowane zyski.

Tworząc szkolenia stacjonarne dbamy, by odczucia naszych Klientów były optymalne w każdym obszarze – w trakcie naszych szkoleń mogą Państwo liczyć na:

  • Szacunek i zrozumienie dla Państwa potrzeb i oczekiwań
  • Dopracowane, wartościowe merytorycznie materiały
  • Indywidualne konsultacje z Ekspertami
  • Przyjazną atmosferę
  • Wygodne i sprzyjające skupieniu sale
  • Aromatyczną kawę i herbatę

Spotykając się z Państwem na szkoleniach online działamy według tych samych zasad. Podczas naszych szkoleń online znakomici Eksperci dzielą się z Państwem potrzebną i praktyczną wiedzą szanując Państwa oczekiwania i doświadczenia. Dodatkowo jest to forma zdobywania wiedzy niesamowicie efektywna pod względem zainwestowanego czasu i budżetu.